Zbiorniki na wodę deszczową naziemne i podziemne

W prezentowanej kategorii znajduje się szeroki wybór zbiorników na wodę deszczową. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim pojemnością, dlatego wśród oferowanych wariantów znajdziesz zarówno mniejsze zbiorniki mieszczące 1300l wody, jak i większe o pojemności nawet 5200l. Każdy z nich stanowi doskonały sposób na magazynowanie deszczówki, którą można wykorzystać na różne sposoby. Wybierz już dziś podziemny lub nadziemny zbiornik na wodę deszczową w korzystnej cenie, a w razie wątpliwości lub problemu w wyborze konkretnego modelu skontaktuj się z działem obsługi klienta, gdyż specjaliści chętnie doradzą w zakupie i pomogą wybrać optymalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Życzymy udanych zakupów.

Podziemne zbiorniki na wodę deszczową

Każdy ogród w zależności od odpowiedniego zagospodarowania poszczególnych elementów może zyskać zarówno na funkcjonalności, jak i na ogólnej prezencji. W naszym sklepie znajdziesz również podziemne zbiorniki na wodę deszczową, które charakteryzują się wysoką jakością i wielofunkcyjnością. Tego rodzaju modele przeznaczone do magazynowania deszczówki to bardzo korzystne rozwiązanie, przede wszystkim ze względów ekologicznych i ekonomicznych. Ich instalacja pozwala zaoszczędzić nawet 50% wody pitnej, podobnie jak montaż nadziemnych zbiorników na wodę deszczową. Poszczególne modele różnią się pojemnością, a do ich budowy wykorzystano najwyższej jakości tworzywa sztuczne gwarantujące wieloletnią trwałość i odporność. Zbiorniki te są przeznaczone do montażu podziemnego poprzez wykopanie miejsca pod ziemią. W ich przypadku woda jest odprowadzana rurami, dlatego można ją wykorzystać do prania, spłukiwania toalety czy do sprzątania.

Naziemne zbiorniki na wodę deszczową

Oferowane w naszym sklepie naziemne zbiorniki na wodę deszczową są przeznaczone do montowania przy ścianie danego budynku. Wystarczy wybrany model podłączyć do systemu rynnowego i w tej sposób skorzystać z wielu zalet takiego rozwiązania. Każdy kolejny miesiąc będzie oznaczał dużo niższe rachunki za wodę, a biorąc pod uwagę stale rosnące ceny oraz planowany podatek od deszczu to zdecydowanie inwestycja, która się opłaci i szybko zwróci. Wszystkie warianty charakteryzują się doskonałą jakością, starannym wykonaniem oraz solidną konstrukcją. Są skuteczne w swoim działaniu, a także znacznie poprawiają komfort życia codziennego. Zamów już dziś wybrany model i wprowadź oszczędności do domowego budżetu.