Akcesoria do oczyszczalni ścieków i oczek wodnych

Wszystkie nasze akcesoria do oczyszczalni ścieków i oczek wodnych mają za zadanie zoptymalizować użytkowanie tych systemów, zagwarantować ich długą, bezproblemową pracę oraz bardzo prostą obsługę. Starannie selekcjonujemy produkty, wybierając wyłącznie sprawdzony asortyment. O jego jakości świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Dbamy również o dokładny opis funkcjonalności każdego elementu. Jeśli szukają Państwo wyposażenia, które świetnie uzupełni przydomową oczyszczalnię ścieków, akcesoria w sklepie Biopolis będą doskonałym wyborem.

Podkategorie (2):

Oczyszczalnie i oczka wodne – sprawdzone akcesoria z wytrzymałego materiału

W naszej ofercie dostępne są m.in. tunele drenażowe i dekle do tuneli. To niezawodne akcesoria do rozsączania zanieczyszczonych ścieków w gruncie. Zostały skonstruowane w taki sposób, by można było wykorzystywać je także do magazynowania oraz rozsączania wód opadowych. Układanie tuneli w gruncie jest bardzo proste. Nie trzeba wykorzystywać do tego specjalistycznych narzędzi i posiadać fachowej wiedzy. Oferowane tunele oraz dekle zostały wyprodukowane z wysokiej jakości polietylenu, który gwarantuje zwartą i lekką strukturę tego wyposażenia. Zapewnia również bardzo dobrą wytrzymałość. W Biopolis mogą zakupić Państwo pełen zestaw akcesoriów do oczyszczalni ścieków, bez obaw o to, że poszczególne elementy nie będą do siebie pasowały.

Dyfuzory rurowe i talerzowe – szerokie zastosowanie niezawodnych akcesoriów

Nasze akcesoria do oczyszczalni ścieków obejmują również dyfuzory rurowe i talerzowe, które charakteryzują się niezwykle niskim ciśnieniem otwarcia oraz bardzo małymi oporami przepływu. Dzięki tym cechom powstają idealne warunki do funkcjonowania dmuchaw napowietrzających ściek lub zbiornik wodny, znacznie poprawiając jego utlenienie. Dyfuzory wyróżniają się także długą żywotnością, bezproblemową instalacją oraz minimalną obsługą podczas eksploatacji. To sprawdzone i ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się w oczkach wodnych, stawach hodowlanych, aeratorach stacji uzdatniania wody, przydomowych oczyszczalniach ścieków czy akwariach.

Ofertę Biopolis uzupełniają nadbudowy stałe oraz teleskopowe i pokrywy do przydomowych oczyszczalni ścieków. Akcesoria te mają pełnić przede wszystkim funkcje zabezpieczające, ale także regulujące. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania związane z wyposażeniem do oczyszczalni ścieków i oczek wodnych – zapraszamy do kontaktu. Doświadczeni eksperci wskażą Państwu najlepsze rozwiązania oraz wyjaśnią wszelkie wątpliwości.