Pompy i przepompownie do oczka wodnego, ścieków, wody brudnej

W ofercie naszego sklepu znajdują się pompy zatapialne do brudnej wody i przepompownie zaprojektowane od podstaw przez renomowanych producentów, którzy zadbali o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Modele te mają wiele zalet, które warto poznać przed zakupem. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i surowców gwarantujących wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu stanowią doskonałą inwestycję. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, a duży wybór modeli sprawia, że z pewnością każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie. Zapraszamy do zakupu, a w przypadku pytań – do kontaktu z naszymi specjalistami z firmy BioPolis.pl.

Podkategorie (2):

Pompy zatapialne do ścieków – doskonały wybór do każdego gospodarstwa

Prezentowane pompy zatapialne do ścieków i do oczka wodnego to jedne z najpopularniejszych urządzeń do oczyszczania szamba i brudnej wody. Dzięki nim można w łatwy i szybki sposób wypompować nieczystości z domowego zbiornika. Oferowane modele zostały wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej. W ich konstrukcji można wyróżnić skuteczne uszczelnienie dające gwarancję dłuższej żywotności pompy. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór tego rodzaju urządzeń, wśród których znajdują się modele z pływakiem i bez, różniące się między innymi maksymalną głębokością zanurzenia i temperaturą medium, a także średnicą zanieczyszczeń. Podczas wyboru urządzenia warto zwrócić uwagę na wydajność określaną w litrach na minutę, a także wysokość i wymiar przyłącza rurowego.

Przepompownie o szerokim zastosowaniu

Brudna woda powinna zostać odprowadzona do oczyszczalni, co jest możliwe tylko, gdy dana kanalizacja jest wykonana poprawnie oraz bazuje na grawitacji i naturalnej różnicy poziomów terenu. Jednak może zdarzyć się niedopuszczalna sytuacja, w której takie rozwiązanie nie będzie możliwe, przez co system ściekowy nie będzie funkcjonował poprawnie. W takim przypadku warto zdecydować się na przepompownie, czyli urządzenia zbiornikowo-tłoczne przeznaczone do odprowadzania ścieków różnego pochodzenia. Przepompownie ułatwiają również podnoszenie ich na wyższy poziom, dzięki czemu dają wiele dodatkowych możliwości. Oferowane w naszym sklepie urządzenia to doskonały wybór. Są przede wszystkim niezawodne i bezawaryjne, a także niemal bezobsługowe. Sprawdzają się w gospodarstwach domowych, niewielkich wspólnotach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowych oraz w zakładach przemysłowych.