Dmuchawy membranowe do oczyszczalni

Dmuchawy membranowe to niezwykle trwałe urządzenia, które pomimo niewielkich rozmiarów charakteryzują się dużą wydajnością. Ponadto cechują się wszechstronnym zastosowaniem. Można je z powodzeniem wykorzystywać do skutecznego napowietrzania stawów, a także oczek wodnych. Znajdują również zastosowanie w różnego rodzaju generatorach zapachu oraz rękawach terapeutycznych i materacach chroniących przed odleżynami. Dmuchawy membranowe bywają też wykorzystywane w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy podzespołów wyróżnia się stabilnym i bezproblemowym działaniem nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Cena dmuchawy membranowej jest uzależniona m.in. od producenta, a także jej mocy, a co za tym idzie, wydajności.

Podkategorie (2):

Produkty (36):

Dmuchawy membranowe do oczyszczalni ścieków – szeroki wybór modeli

W asortymencie naszego sklepu dostępne są dmuchawy membranowe przeznaczone zarówno do niewielkiej, średniej, jak i dużej przydomowej oczyszczalni ścieków. Oferujemy urządzenia wyposażone w zabezpieczenia termiczne, które skutecznie chronią sprzęt przed przegrzaniem. Ponadto dmuchawy membranowe znajdujące się w naszej ofercie są wyposażone w specjalną obudowę redukującą hałas, dzięki której urządzenia mogą być zamontowane praktycznie w każdym miejscu. Wysoka odporność na czynniki zewnętrze sprawia, że dmuchawy cechują się bezproblemowym działaniem przez bardzo długi okres.

Pozostałe informacje o dmuchawach membranowych

Dmuchawy membranowe dostępne w naszej ofercie nie wymagają smarowania, ponieważ ich budowa jest oparta o bezolejową konstrukcję. Ponadto zastosowanie zabezpieczenia mechanicznego typu autostopper dodatkowo chroni całe urządzenie. Zaawansowany system przepływu powietrza zapewnia praktycznie bezpulsacyjną pracę. Co więcej, dzięki specjalnym podkładkom urządzenie cechuje się bardzo niskim poziomem wibracji. Dmuchawa – pompa membranowa dzięki prostej konstrukcji może być szybko i skutecznie naprawiona przy pomocy uniwersalnych zestawów, które również znajdują się w naszym sklepie. Oferujemy także poszczególne podzespoły takie jak cewki, filtry, membrany, bezpieczniki, śruby, membrany, magnesy i inne. W razie jakichkolwiek pytań związanych z asortymentem dostępnym w naszym sklepie zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią udzielą praktycznych porad i pomogą wybrać najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

Polecamy także: Preparaty do oczek wodnych | Przydomowe przepompownie ścieków | Pompy do wody | Oczyszczalnie drenażowe