Dmuchawy membranowe do oczyszczalni

Dmuchawy membranowe to niezwykle trwałe urządzenia, które pomimo niewielkich rozmiarów charakteryzują się dużą wydajnością. Ponadto cechują się wszechstronnym zastosowaniem. Można je z powodzeniem wykorzystywać do skutecznego napowietrzania stawów, a także oczek wodnych. Znajdują również zastosowanie w różnego rodzaju generatorach zapachu oraz rękawach terapeutycznych i materacach chroniących przed odleżynami. Dmuchawy membranowe bywają też wykorzystywane w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy podzespołów wyróżnia się stabilnym i bezproblemowym działaniem nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Cena dmuchawy membranowej jest uzależniona m.in. od producenta, a także jej mocy, a co za tym idzie, wydajności.

Podkategorie (2):

Produkty (36):

Dmuchawy membranowe do oczyszczalni ścieków – szeroki wybór modeli

W asortymencie naszego sklepu dostępne są dmuchawy membranowe przeznaczone zarówno do niewielkiej, średniej, jak i dużej przydomowej oczyszczalni ścieków. Oferujemy urządzenia wyposażone w zabezpieczenia termiczne, które skutecznie chronią sprzęt przed przegrzaniem. Ponadto dmuchawy membranowe znajdujące się w naszej ofercie są wyposażone w specjalną obudowę redukującą hałas, dzięki której urządzenia mogą być zamontowane praktycznie w każdym miejscu. Wysoka odporność na czynniki zewnętrze sprawia, że dmuchawy cechują się bezproblemowym działaniem przez bardzo długi okres.

Pozostałe informacje o dmuchawach membranowych

Dmuchawy membranowe dostępne w naszej ofercie nie wymagają smarowania, ponieważ ich budowa jest oparta o bezolejową konstrukcję. Ponadto zastosowanie zabezpieczenia mechanicznego typu autostopper dodatkowo chroni całe urządzenie. Zaawansowany system przepływu powietrza zapewnia praktycznie bezpulsacyjną pracę. Co więcej, dzięki specjalnym podkładkom urządzenie cechuje się bardzo niskim poziomem wibracji. Dmuchawa – pompa membranowa dzięki prostej konstrukcji może być szybko i skutecznie naprawiona przy pomocy uniwersalnych zestawów, które również znajdują się w naszym sklepie. Oferujemy także poszczególne podzespoły takie jak cewki, filtry, membrany, bezpieczniki, śruby, membrany, magnesy i inne. W razie jakichkolwiek pytań związanych z asortymentem dostępnym w naszym sklepie zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią udzielą praktycznych porad i pomogą wybrać najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

Dmuchawy membranowe – najważniejsze zalety produktów dostępnych w sklepie internetowym Biopolis

 • Wysoka wydajność.

Dmuchawy membranowe, które kupisz w naszym sklepie internetowym, choć są niewielkie, a ich konstrukcje lekkie, odznaczają się wysoką sprawnością. To zasługa oscylacji elektromagnetycznej. Dzięki zastosowaniu tej zasady ograniczyliśmy w naszych produktach problem tarcia, a tym samym zredukowaliśmy również zużycie energii.

 • Szerokie zastosowanie.

Dmuchawy membranowe do oczyszczalni, oczek wodnych, stawów – to tylko kilka pomysłów na wykorzystanie urządzeń, które oferujemy w tej kategorii.

 • Wygodne użytkowanie.

Dźwiękoszczelna obudowa minimalizująca poziom hałasu, konstrukcja niewymagająca olejowania czy przekładki antywibracyjne – to zaledwie parę z wielu zastosowanych przez nas rozwiązań, które poprawiają komfort korzystania z dmuchaw membranowych.

 • Długa żywotność.

Zapewniające trwałość materiały, zwarta budowa i prosta zasada działania to połączenie, które gwarantuje wieloletnią, bezproblemową eksploatację dmuchaw membranowych.

 • Łatwa naprawa.

Choć oferowane przez nas urządzenia mają długą żywotność, jeśli zdarzy się, że ulegną uszkodzeniu, zreperujesz je przy użyciu wygodnych, uniwersalnych zestawów naprawczych do dmuchaw membranowych.

Dmuchawy membranowe do oczyszczalni ścieków, oczek wodnych i nie tylko – zastosowanie urządzeń

 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Aby urządzenie do oczyszczania ścieków działało prawidłowo, niezbędna jest instalacja dmuchawy – to ważne, ponieważ napowietrzanie zmniejsza koszty eksploatacji tego systemu.

 • Cieki wodne.

Przy pomocy dmuchawy membranowej sprawnie napowietrzysz stawy rybne, oczka ogrodowe oraz inne zbiorniki wodne.

 • Systemy zapachowe.

Dmuchawy membranowe są też wykorzystywane do neutralizacji zapachów.

 • Łóżka powietrzne i materace przeciwodleżynowe.

Dzięki dmuchawie membranowej wyregulujesz ciśnienie w niektórych rodzajach materaców oraz łóżek.

 • Akcesoria medyczne.

Urządzenia z tej kategorii wykorzystywane są również w medycynie. Rozpylacze lekarskie, inhalatory, nebulizatory, terapia ciśnieniowa – to tylko kilka z licznych możliwości ich zastosowania.

 • Urządzenia dekoracyjne.

Dekoracje wodne – na przykład kolumny z efektownymi bąbelkami – to kolejne z wielu zastosowań dmuchaw, które kupisz w naszym sklepie internetowym.

Polecamy także: Preparaty do oczek wodnych | Przydomowe przepompownie ścieków | Pompy do wody | Oczyszczalnie drenażowe