Dmuchawy membranowe Secoh

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. niezwykle wydajne dmuchawy membranowe Secoh. Zastosowanie wysokiej klasy podzespołów sprawia, że urządzenia wyróżniają się długą żywotnością i stabilną pracą, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Pomimo wysokiej skuteczności dmuchawy mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu można je zamontować praktycznie w każdym miejscu. Zastosowanie blokady mechanicznej, zwanej autostopperem, skutecznie chroni urządzenie w nagłych sytuacjach. Dmuchawa membranowa Secoh charakteryzuje się uniwersalnością i wszechstronnym zastosowaniem. Można ją z powodzeniem używać do napowietrzania stawów rybnych, a także do różnego rodzaju generatorów zapachów. Ponadto znajduje zastosowanie w przypadku rękawów terapeutycznych oraz łóżek zapobiegających powstawaniu odleżyn. Dmuchawy Secoh świetnie sprawdzą się również w przydomowych oczyszczalniach ścieków.

Podkategorie (3):

Produkty (25):

Szeroki asortyment produktów firmy Secoh

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. dmuchawy Secoh cechujące się różną mocą, a co za tym idzie, wydajnością. Dzięki zastosowaniu specjalnej obudowy urządzenia dostępne w naszym sklepie są niezwykle ciche i nie generują dużych wibracji. Pompy Secoh są odporne na czynniki zewnętrzne, co dodatkowo poszerza ich zastosowanie. Kolejną zaletą jest brak konieczności smarowania, ponieważ budowa dmuchaw jest oparta o bezolejową konstrukcję. Urządzenia firmy Secoh dostępne w naszym sklepie zapewniają praktycznie bezpulsacyjny przepływ powietrza. Można je wykorzystywać zarówno w niewielkich, średnich, jak i dużych przydomowych oczyszczalniach.

Dodatkowe informacje o dmuchawach membranowych

Urządzenia dostępne w naszym sklepie są dodatkowo wyposażone w skuteczne zabezpieczenie termiczne, które odcina zasilanie w momencie uzyskania zbyt wysokiej temperatury. Rozwiązanie tego typu sprawia, że produkty firmy Secoh wyróżniają się bezproblemowym działaniem przez bardzo długi okres. Urządzenia można dodatkowo wyposażyć w specjalną lampkę alarmową. Ponadto w naszym sklepie można znaleźć uniwersalne zestawy naprawcze, a także części zamienne, takie jak cewki, membrany, filtry, bezpieczniki, magnesy i inne. W razie jakichkolwiek związanych z asortymentem pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią doradzą wybór najlepszego rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb. Można się z nami skontaktować zarówno telefoniczne, jak i e-mailowo.