Dmuchawy membranowe Hiblow

Hiblow to japońskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wysokiej jakości dmuchaw membranowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jest to jedna z najpopularniejszych firm o takim profilu działalności na świecie. Zastosowanie wytrzymałych materiałów w połączeniu z najnowocześniejszą technologią sprawia, że produkty firmy Hiblow wyróżniają się długą żywotnością i bezproblemowym działaniem. Ponadto niewielkie rozmiary i stosunkowo niska waga gwarantują uniwersalność i wszechstronne zastosowanie. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. dmuchawy membranowe Hiblow służące do napowietrzania stawów rybnych, a także oczek wodnych. Pomimo wysokiej wydajności urządzenia wyróżniają się niskim poborem energii elektrycznej. Ponadto zastosowanie specjalnej obudowy znacząco ogranicza hałas. Dmuchawy Hiblow dostępne w naszej ofercie cechują się różną mocą, dzięki czemu bez trudu można wybrać konkretny produkt dopasowany do Państwa potrzeb. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno do niewielkich, średnich, jak i dużych zbiorników wodnych.

Podkategorie (2):

Zalety dmuchaw membranowych

Kompresor Hiblow może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu dodatkowego zabezpieczenia membrana jest skutecznie chroniona przed zerwaniem. Dmuchawa Hiblow charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu może jej używać praktycznie każda osoba. Sprzęt pracuje bez oleju, więc czynności konserwacyjne są ograniczone do minimum. Dmuchawa membranowa Hiblow jest wyposażona w gumowe nóżki, których głównym zadaniem jest zapewnienie stabilnej pozycji oraz ograniczenie do minimum drgań. Odlewana pokrywa wyróżnia się solidnym wykonaniem i podwyższoną odpornością na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu może z powodzeniem pracować praktycznie w każdych warunkach.

Części zamiennie do dmuchaw Hiblow

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także kompletne zestawy naprawcze, dzięki którym pompa Hiblow odzyska pierwotną wydajność. Zestawy tego typu zawierają m.in. membrany w obudowach oraz śruby mocujące. Ponadto dostępne są bezpieczniki, filtry powietrza, magnesy do dmuchawy, cewki i inne. W razie jakichkolwiek pytań związanych z urządzeniami lub akcesoriami zachęcamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani eksperci z chęcią udzielą wyczerpujących odpowiedzi i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Do Państwa dyspozycji jest zarówno telefon, jak i skrzynka e-mail.