Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Właściciele domów jednorodzinnych i wielorodzinnych coraz częściej zaczynają doceniać biologiczne oczyszczalnie ścieków. To nie tylko doskonała alternatywa dla tradycyjnego szamba, ale również proekologiczny sposób na oszczędzanie pieniędzy. Dodatkowe atuty stanowi bezobsługowa praca oczyszczalni oraz bardzo niskie koszty eksploatacji. W BioPolis oferujemy najwyższej klasy systemy, które niezawodnie służą przez wiele lat. Mamy wiedzę, technologię i doświadczenie, pozwalające na tworzenie oczyszczalni biologicznych idealnych do instalacji przydomowych.

Podkategorie (1):

Czym wyróżniają się nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków?

Jedną z zalet dostarczanych przez nas rozwiązań jest kompaktowa konstrukcja, dzięki której nie trzeba mocno ingerować w aranżację działki, na której ma znaleźć się instalacja. Oczyszczalnie można umieścić w gruncie nawet na głębokości do 1,2 m co nie zakłóca estetyki ogrodu, gwarantuje brak uciążliwych zapachów i minimalną emisję hałasu. To doskonały wybór dla osób, ceniących odpoczynek na świeżym powietrzu we własnym ogrodzie – oczyszczalnie biologiczne w żaden sposób go nie zakłócą.

Sam proces oczyszczania ścieków w instalacjach biologicznych jest naturalny, co oznacza, że ​​nie trzeba wykorzystywać w nim szkodliwych chemikaliów. Dzięki temu konserwacja biologicznych oczyszczalni ścieków jest utrzymana na minimalnym poziomie, a koszty eksploatacji bardzo niskie. Marka BioPolis zyskała znakomitą reputację dzięki pracy zgodnie z najwyższymi standardami zdrowia, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i jakości produkowanych oczyszczalni biologicznych. Zapewniamy, że nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków są zaprojektowane w taki sposób, by spełniać wszystkie wymagane normy dla tego typu systemów. Ścieki są tak dobrze oczyszczone, że istnieje możliwość odprowadzenia ich do gruntu lub (po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń) bezpośrednio do rzek, jezior itp.

Dlaczego warto zainwestować w oczyszczalnie biologiczne?

Z przydomowych instalacji można czerpać również korzyści materialne. Oczyszczona woda świetnie nadaje się do uzupełnienia oczka wodnego. Innym sposobem zagospodarowania ścieków jest budowa systemu podpowierzchniowego nawadniania roślin, które w takim przypadku podlewane są wodą bogatą w mikroelementy. Nasi specjaliści pomogą w wyborze rozwiązania najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb. Dostarczamy wysokiej jakości komponenty i zajmujemy się profesjonalnym montażem biologicznych oczyszczalni ścieków. Gwarantujemy wieloletnią satysfakcję, komfort użytkowania oraz wysoką skuteczność instalacji. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, dotyczące biologicznych oczyszczalni – zapraszamy do kontaktu.