Biologiczne oczyszczalnia ścieków Bamar Tech

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to coraz chętniej wybierane rozwiązanie przez wielu właścicieli domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Instalacje te są znakomitą alternatywą dla tradycyjnych szamb i pozwalają zaoszczędzić spore sumy pieniędzy. W nasze ofercie znajdują się oczyszczalnie, które gwarantują również wiele innych zalet. Są niezwykle efektywne, trwałe i niedrogie w eksploatacji. Wyróżnia je także innowacyjna technologia. Jeśli chcą Państwo zainstalować na swojej posesji biologiczny system oczyszczania ścieków, Bamar Tech będzie znakomitym wyborem.

Nowoczesna i niezwykle efektywna oczyszczalnia ścieków

W naszej ofercie dostępne są instalacje, które funkcjonują w oparciu o sprawdzone metody oczyszczania ścieków, spotykane dotychczas w systemach miejskich i przemysłowych. Udoskonalono je do tego stopnia, by doskonale działały również w użytku indywidualnym, spełniając wszystkie wymagane normy. Oczyszczalnia ścieków Bamar Tech pracuje w dwóch cyklach 12-godzinnych. Ścieki są napowietrzane w specjalnym zbiorniku, gdzie rozpoczyna się proces ich oczyszczania przez mikroorganizmy. Prawidłową pracę urządzenia kontroluje nowoczesny oraz niezawodny sterownik. Gdy natlenianie zakończy się, ścieki przechodzą sedymentację. Zostają tak dobrze oczyszczone, że można odprowadzać je do gruntu lub (po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń) bezpośrednio do rzek, jezior itp. Sprawdzą się także do uzupełnienia oczka wodnego lub – w przypadku budowy systemu podpowierzchniowego – nawadniania roślin.

Niezawodne, wieloletnie działanie oczyszczalni ścieków Bamar Tech

Bardzo dużą zaletą oferowanych oczyszczalni jest ich kompaktowa budowa. Instalując system, nie wpływa się zbyt mocno na aranżację działki. Dostarczane przez nas rozwiązania wyróżniają się także bardzo wytrzymałą, gęsto użebrowaną konstrukcją z polietylenu, która będzie niezawodnie służyć przez wiele lat. Każdy zbiornik świetnie znosi duże obciążenia – nie trzeba zabezpieczać go betonem. Z kolei możliwość zamontowania oczyszczalni na dużej głębokości pozwala uniknąć konieczności wykorzystania drogich przepompowni do ścieków surowych oraz znacznie ograniczyć wszelkie odgłosy pracy systemu. Oczyszczalnia ścieków Bamar Tech w żaden sposób nie zakłóca odpoczynku na działce, na której się znajdzie. Warto podkreślić również, że nasze instalacje są w pełni automatyczne. Charakteryzuje je niskie zużycie energii oraz minimalne koszty eksploatacji. Wywóz osadów należy przeprowadzać tylko raz w roku. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferowanych oczyszczalni ścieków Bamar Tech – zapraszamy do kontaktu.