Biopreparaty do hodowli zwierząt

Każde gospodarstwo hodowlane wymaga stosowania wysokiej jakości preparatów specjalistycznych, które spełniają funkcje ochronne, nawożące, udrażniające, a także czyszczące. Doskonałym przykładem takich środków są oferowane w naszym sklepie profesjonalne biopreparaty do hodowli zwierząt dostępne w atrakcyjnych cenach. Ich zastosowanie z pewnością pozwoli zauważyć szybkie efekty, gdyż charakteryzują się one wysoką skutecznością i wydajnością. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Biopreparaty – wysoka skuteczność i szybkie efekty

W ofercie naszego sklepu internetowego Biopolis znajduje się szeroki wybór biopreparatów i aktywatorów. Do produktów najczęściej wybieranych przez naszych klientów należą między innymi utylizatory gnojowicy hodowli ściółkowej mające na celu staranne osuszenie ściółki i tym samym zmniejszenie jej zużycia, a także zniwelowanie odorów i nieprzyjemnego zapachu amoniaku nawet do 95%. Działanie tego rodzaju preparatów poprawia warunki bytowania trzodzie, co ma bezpośredni wpływ na ich zdrowie, a także przyspiesza procesy kompostowania. Zastosowanie utylizatora ma na celu również rozłożenie dużych oraz szkodliwych cząstek substancji organicznych. Produkty są w pełni bezpieczne dla zwierząt, ludzi i środowiska naturalnego, gdyż nie zawierają toksycznych składników.

Korzyści stosowania biopreparatów do hodowli zwierząt

Skuteczność i efektywność działania produktów dostępnych w naszej ofercie została potwierdzona przez niezależne badania wykonane przez Zakład Analizy Wody i Gruntów na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu, co jest dużym wyróżnieniem. Testy dotyczą biopreparatów, które są niezbędne w przypadku hodowli bydła i trzody chlewnej. Wykorzystanie tych środków niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim preparat nie powoduje korozji urządzeń mających za zadanie magazynowanie gnojowicy. Dodatkowo utylizatory zmniejszają ryzyko rozwoju mikroorganizmów odpowiadających za powstawanie chorób bydła i trzody chlewnej. Po zastosowaniu tego rodzaju biopreparatów gnojowica uzyskuje płynną formę, a jej pompowanie i rozprowadzenie na gruntach jest znacznie prostsze. Jednocześnie gleby zostają lepiej użyźnione i zostaje poprawiona ich urodzajność.