Oczyszczalnie biologiczne Kingspan

Kingspan to wieloletni producent specjalizujący się w tworzeniu przydomowych oczyszczalni, cieszących się obecnie ogromnym zainteresowaniem. Tego rodzaju rozwiązania sprawdzą się doskonale w przypadku gospodarstw domowych pozbawionych dostępu do miejskiej kanalizacji. Stanowią znacznie lepszą alternatywę niż szamba, które mają wiele wad, przez co większość osób z nich rezygnuje na rzecz oczyszczalni biologicznej Kingspan BioDisc. W ofercie naszego sklepu znajdują się najnowocześniejsze rozwiązania, będące znakomitą, wieloletnią inwestycją.

Produkty (4):

Oczyszczalnie biologiczne Kingspan BioDisc – sposób działania

Prezentowane oczyszczalnie biologiczne Kingspan BioDisc działają w oparciu o unikatową technologię tarczowych złóż biologicznych, dzięki czemu wyróżniają się wysoką skutecznością pracy przy niewielkiej powierzchni zabudowy. Ponadto ich zastosowanie wiąże się z niskimi kosztami eksploatacji, zniwelowaniem nieprzyjemnego zapachu, a także cichym działaniem, które nie zakłóca spokoju w gospodarstwie domowym. System kubeczkowy, zastosowany w oczyszczalniach biologicznych Kingspan BioDisc, odpowiednio porcjuje ścieki, co gwarantuje doskonałą skuteczność ich oczyszczania, nawet w przypadku zmiennego dopływu. Ścieki z gospodarstwa domowego w przypadku oczyszczalni biologicznej Kingspan wpływają do osadnika wstępnego, gdzie następuje redukcja zawiesiny w sposób mechaniczny. Takie działanie sprawia, że lżejsze cząsteczki wypływają na powierzchnię, a cięższe opadają na dno, tworząc tym samym osad. Następnie biologicznie nieoczyszczony ściek pozbawiony frakcji stałej wpływa do pierwszej strefy biologicznej, gdzie na obracających się tarczach narasta biomasa konsumująca związki organiczne. W konsekwencji oczyszczony ściek zostaje odprowadzony do głównego odbiornika przydomowej oczyszczalni ścieków. Cały proces przebiega bardzo szybko, sprawnie i zupełnie bezobsługowo.


Oczyszczalnia biologiczna Kingspan BioDisc – zalety

Oferowane w naszym sklepie oczyszczalnie biologiczne Kingspan BioDisc mają wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim wykazują wysoką skuteczność potwierdzoną badaniami zgodnymi z normą PN-EN:12566-3+A2:2013, a także wymagają niewielkiej powierzchni do zabudowy. Prosta konstrukcja gwarantuje szybki i bezproblemowy montaż, a cicha praca i brak nieprzyjemnych zapachów zapewnia wysoki poziom komfortu życia codziennego. To nowoczesne rozwiązanie wiąże się z niskimi kosztami eksploatacji, a system detekcji awarii informuje na bieżąco o ewentualnych usterkach. Ponadto cena oczyszczalni biologicznej Kingspan BioDisc jest bardzo atrakcyjna w stosunku do jej wydajności i niezawodności. Inwestycja bardzo szybko się zwraca, co jest bardzo istotne w tak dużych przedsięwzięciach.